UnityNews in UA

Амбасадорка Великобританії про обстріл меморіалу Голокосту в Харкові: Мене це торкнулося особисто: прізвище моєї родини у списку людей, убитих нацистами

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Амбасадорка Великобританії про обстріл меморіалу Голокосту в Харкові: Мене це торкнулося особисто: прізвище моєї родини у списку людей, убитих нацистами

В інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман амбасадорка Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс розповіла про зв'язок своєї сім'ї з Харковом.

"Ну, по-перше, я завжди особливо люблю знайомитися з людьми з Харкова. Навіть незважаючи на те, що в моєї сім'ї немає особливої пам'яті про Харків. Це було так давно... Мої прадід і прабабуся поїхали з Харкова наприкінці 1900 року. Моє покоління [роду] чи попереднє – ми не пам'ятаємо про нього. Але символізм залишається", – поділилася Сіммонс.


Вона зізналася, що їй сумно бачити, що Росія зараз робить із містами України і, зокрема, із Харковом.

"Насправді сумно бачити безжальні бомбардування будь-якого міста. У цьому плані для мене Харків нічим від інших не відрізняється. Але те, що було невідповідно сумно, – коли було завдано удару по меморіалу Голокосту на околиці Харкова. Мене це торкнулося особисто, бо прізвище моєї родини у списку людей, убитих нацистами", – заявила пані посол.

Вона наголосила, що Росія навмисне завдала удару по місцю пам'яті.

"Це справді ранить, коли меморіал про щось, що сталося раніше, навмисно руйнують. І це був навмисний удар. Меморіал Голокосту розташований посеред поля – немає жодної іншої причини для удару. Для мене це символізм того, як мало Росію хвилює цінність життя. Тепер у мене є особистий зв'язок із тим, що відбувається з людьми у Харкові. І мене це дуже розлютило, дуже засмутило. Я думаю, що одна з найважливіших речей під час цього вторгнення – щоб ми нагадували собі про те, що сталося раніше. Тому що, на жаль, є відлуння в тому, як Росія переслідує українців у деяких районах країни", – зазначила Сіммонс.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий