UnityNews in UA

У Литві відкрили кримінальну справу проти Анатолія Шарія. Підозрюють у відмиванні коштів

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
У Литві відкрили кримінальну справу проти Анатолія Шарія. Підозрюють у відмиванні коштів

Генпрокуратура Литви відкрила кримінальну справу щодо проросійського блогера Анатолія Шарія, за підозрою у відмиванні коштів.

Про це заявила речниця Генпрокуратури Литви Ріта Стундене виданню 15min речник.

За її словами, досудове розслідування у справі про ймовірне відмивання коштів розпочалося 2 серпня. Розслідування проводить Служба розслідувань фінансових злочинів, організатор прокуратури департаменту карного розшуку Генпрокуратури.

Журналісти зазначають, що розслідування почалося після заяви росіянина Марка Фейгіна про те, що Шарій з 2012 року, бувши резидентом Литви, міг вести незареєстровану діяльність, отримувати незадекларовані доходи від російських джерел і не платити податки.

Шарій втратив статус політичного притулку у Литві у січні 2022 року. Коли Департамент міграції після різних звернень почав перевіряти інформацію щодо нього. Департамент державної безпеки надав висновок, що перебування Шарія у Литві становить загрозу нацбезпеці. У червні Шарію заборонили в'їзд у Литву.

Нагадаємо, правоохоронні органи Іспанії 4 травня затримали проросійського пропагандиста Анатолія Шарія, якого в Україні підозрюють у держзраді. Згодом іспанські медіа повідомили, що суд в Іспанії відпустив Шарія під підписку про невиїзд. У нього вилучили паспорт і він зобов'язаний двічі на місяць з'являтися до найближчого суду.

Шарія підозрюють за двома статтями: про держзраду (ст. 111 УКУ) та порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності тощо (ст. 161 ККУ).


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий