UnityNews in UA

У світі спостерігається здорожчання нафти на фоні обговорення G7 нових санкцій проти рф

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
У світі спостерігається здорожчання нафти на фоні обговорення G7 нових санкцій проти рф

Ціни на нафту продовжили зростання в понеділок, 27 червня. На зустрічі лідерів країн «Великої сімки» (G7) в Німеччині можуть бути зроблені кроки проти російського експорту нафти і газу.

Перспектива ще більшої нестачі пропозиції нависла над ринком, оскільки західні уряди шукають способи позбавити росію можливості фінансувати її війну в Україні. Лідери G7 також обговорять відродження ядерної угоди з Іраном, що може призвести до збільшення експорту іранської нафти, повідомляє Reuters.

Джерела повідомили, що країни-виробники ОПЕК+, в яку входить росія, швидше за все, будуть дотримуватися плану щодо прискореного збільшення видобутку нафти в серпні, коли вони зустрінуться в четвер.

На даний момент нагальні побоювання з приводу пропозиції переважують зростаючі побоювання з приводу можливості глобальної рецесії Після ряду невтішних економічних даних США.

Ф’ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,2%, до 113,34 доларів за барель після зростання на 2,8% в п’ятницю. Американська нафта марки WTI зросла на 0,1% до 107,73 доларів за барель після зростання на 3,2% на попередній сесії.

Обидва контракти показали своє друге тижневе зниження минулого тижня, так як підвищення процентних ставок в ключових економіках зміцнило долар і посилило побоювання з приводу рецесії.

Тим не менш, ціни на нафту залишаються на рівні вище 100 доларів за барель, тоді як швидкі місячні спреди залишаються широкими в беквордації, оскільки запаси сирої нафти та нафтопродуктів залишаються обмеженими.

 


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий