UnityNews in UA

Креативники створюють безкоштовно дизайн для волонтерських проєктів України

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Креативники створюють безкоштовно дизайн для волонтерських проєктів України

Команда українських дизайнерів створила хаб UDDU на підтримку волонтерських проєктів. Про це Читомо повідомили організатори. 

Зокрема серед завдань команди — розробка дизайнів для волонтерських проєктів; забезпечення роботою тих дизайнерів і креативників, які її втратили; надання українцям можливості працювати з іноземними замовниками. 

 

Крім того, організатори проєкту бажають підтримати українську економіку сплатою податків та залученням іноземних клієнтів до країни, а ще передавати 20% від прибутку всіх проєктів волонтерським організаціям та ЗСУ.

 

За три місяці UDDU створили брендинг і сайт для волонтерських проєктів, як: 

 

Union of Angels — краудфандингова платформа благодійного фонду, що закриває потреби військових частин ЗСУ (було зібрано близько $500 000). Команда проєкту: Антон Лукащук, Сергій Снурник, Сергій Трухімович. 

Volunteer UA — волонтерська організація, що допомагає ЗСУ і вже доставила військовим матеріально-технічного забезпечення орієнтовно на $200 000. Команда проєкту: Максим Балуєв, Ольга Вербицька, Андрій Калита.

Також дизайнери хабу створили айдентику і презентацію для проєкту NoRus (Богдан Мірошниченко, Тетяна Дигдало, Анна Гріадун), що бореться із замовчуванням правдивої інформації про діяльність РФ;  лого та key-visual для сайту Mariupol Diaries (Костя Бєглов, Дмитро Школьний), який транслює особисті історії з Маріуполя для всього світу; брендинг та сайт для галереї воєнної творчості Культурний фронт (Тетяна Дигдало, Володимир Блажівський). 

 

Загалом до хабу UDDU долучилися понад 200 дизайнерів (UI/UX, моушн та графічні дизайнери, ілюстратори) та 7 агенцій. Щодня команда продовжує розширюватися. Партнерами хабу стали «Projector» та «CASES». Люди з 60 країн відвідали сайт платформи. 

Більше з роботами дизайнерів можна ознайомитися за посиланням.  

«Креативна індустрія також не залишилася осторонь, активно включившись у боротьбу на своєму фронті», — прокоментувати ініціатори. 

Звернутися за розробкою дизайнів можна за посиланням. 


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий