UnityNews in UA

Макрон та Путін обговорили ситуацію на ЗАЕС

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Макрон та Путін обговорили ситуацію на ЗАЕС

У неділю, 11 вересня, президент Франції Еммануель Макрон провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Вони обговорили ситуацію на ЗАЕС.


Про це повідомляє пресслужба Єлисейського палацу.

Путін продовжує наполягати, що саме українські військові обстрілюють територію атомних енергоблоків. Макрон заперечив співрозмовнику, наголосивши, що цілісність Запорізької електростанції перебуває під загрозою саме з моменту вторгнення російських військ до Енергодару.

«Я продовжу підтримувати контакти з українським колегою Володимиром Зеленським та генеральним директором МАГАТЕ. Найближчими днями знову поговорю з Володимиром Путіним, щоб цього разу досягти угоди, яка гарантує безпеку Запорізької АЕС», — передає слова голови Франції його канцелярія.


Також лідер країни-терориста заявив Макрону, що ЗСУ використовують західне озброєння, щоб нібито обстрілювати населені пункти Донбасу. Позиція французького президента поки що не озвучена Єлисейським палацом.

11 вересня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи бажання президента Франції Еммануеля Макрона залишити відкритими канали зв'язку з Володимиром Путіним, заявив, що найкращий спосіб вести з ним переговори - на полі бою.


Макрон після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну заявив про необхідність продовжувати розмову з Путіним. За це президента Франції неодноразово критикували, зокрема й українська сторона.

19 серпня президент Франції Еммануель Макрон та російський диктатор Володимир Путін провели телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні та на ЗАЕС.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий