На росії вимагають 100 000 рублів за відстрочку від мобілізації

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
На росії вимагають 100 000 рублів за відстрочку від мобілізації

В росії можна відкупитися грошима від примусової мобілізації на війну проти України. Зокрема, відстрочка від призову до армії в Хабаровському краї рф коштує 100 000 рублів.

Джерело. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в своєму черговому зведенні головних подій за день.

“В російській федерації триває часткова мобілізація. У Хабаровському краї посадові особи, відповідальні за відбір та підготовку мобілізаційного ресурсу, встановили нові корупційні “тарифи”. Так, відстрочка від мобілізації коштує 100 тисяч рублів, що є практично недосяжною сумою для більшості місцевого населення”, – йдеться в повідомленні Генштабу.


Також повідомляється, що росіяни на тимчасово окупованих українських територіях мобілізують на війну українців, щоб відправити їх одразу в зону бойових дій.

“У Херсоні почастішали випадки затримання місцевих чоловіків призовного віку. Після поверхневого визначення придатності до військової служби, їх направляють на комплектування підрозділів, що планується задіяти в районі проведення бойових дій. У Бердянську примусово відмобілізували працівників деяких підприємств, які залишились працювати на окупованій території”, – інформує Генштаб.

Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий