Нема форми та хабарі за ухилення: Генштаб дізнався про нові провали мобілізації в РФ

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Нема форми та хабарі за ухилення: Генштаб дізнався про нові провали мобілізації в РФ

У Російській Федерації й на тимчасово окупованих територіях України ворог продовжує заходи з "часткової" мобілізації. Відомі випадки призову людей з інвалідністю, онкохворих або ж багатодітних батьків.

Про це пише UnityNews in UA з посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Мобілізації в Росії підлягають усі чоловіки визначеної вікової категорії попри відсутність досвіду проходження військової служби в минулому та бойового досвіду.

"Непоодинокі випадки мобілізації осіб з інвалідністю, онкохворих, багатодітних батьків та осіб старших за шістдесят років. В окремих регіонах населення намагається чинити спротив такій примусовій мобілізації", - пише Генштаб.


Через неготовність реалізації заходів мобілізації в Бєлгородській та Ростовській областях, новоприбулі змушені за власний кошт купляти зимову форму одягу та засоби захисту.

Також зберігається тенденція ухилення від мобілізації.

"Так, на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, чоловіки, з метою уникнення мобілізації, намагаються відкупитися хабарем, виїхати за кордон Російської Федерації, працевлаштуватись на підприємство критичної інфраструктури або здійснити дрібний злочин", - додає Генштаб.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий