UnityNews in UA

Донеччина: ворог наступає на Лиманському напрямку

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Донеччина: ворог наступає на Лиманському напрямку

На лінії фронту постійні обстріли з важкої артилерії, також працює авіація

У Донецькій області на Лиманському напрямку окупанти безуспішно наступають і зазнають нищівних втрат. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у телеефірі надмарафону.

«Ситуація в області складна, втім контрольована... Наступ ворога – Лиманський напрямок, але всі його спроби форсувати річку і просунутись наразі не є успішними, ворог зазнає нищівних втрат.

Але все ж таки спроби не припиняє, і я впевнений, що не буде припиняти, поки ми його повністю не знищимо», – повідомив він.

«Коли ми дивимось статистику – нема жодного населеного пункту (в області – ред.), який би не був обстріляний. Найбільш гаряче – це Авдіївка, обстрілюється практично цілодобово, Вугледар, Торецька громада – це за цю добу», – зазначив Кириленко.Кириленко зазначив, що на Донеччині, на лінії розмежування, на лінії фронту постійні обстріли з важкої артилерії, також працює авіація.

Крім того, авіація працює і по містах, які відносно віддалені від лінії фронту – це Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ і Селидове.

Він підкреслив, що ситуація тримається, всі на місцях, працюють, координують діяльність, здійснюють «усі необхідні дії, щоб ще більш були укріпленими всі міста на Донеччині, щоб ворог не пройшов».


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий