ЗСУ підбили спеціальний броньовик «кадирівців» на Херсонщині

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
ЗСУ підбили спеціальний броньовик «кадирівців» на Херсонщині

Збройні Сили України підбили спеціальний броньовик «кадирівців» у Херсонській області.

Про це повідомляє Регіональне управління Сил територіальної оборони «Південь».

Зазначається, що розробкою броньовика З-СТС займався завод «Ремдизель» з Набережних Челнів на замовлення «кадирівців». Як стверджують самі р@шисти, проєкт був реалізований усього за 25 днів.


«Перші З-СТС «засвітилися» 9 травня 2022 року на параді у Грозному. Уже у червні головний тіктокер Чечні повідомив про надходження першої партії із 20 машин. Також у вересні з’явилася інформація, що певну кількість машин отримали також «добровольчі батальйони» з Татарстану «Алга» та «Тимер». Усього ж, за даними російських ЗМІ, було підписано контракт на виготовлення 400 бронемашин З-СТС», — йдеться у повідомленні.


На готове шасі від серійної вантажівки «КамАЗ-5350» росіяни встановили бронекорпус із елементами від деяких інших серійних панцерників. Стверджується, що броневик має протимінний захист і здатен витримати підрив 6 кг тротилу під днищем.

«При загальній довжині 8,4 метра броньовик має повну масу 18 тонн. Велика вага та 260-сильний «камазівський» дизель навряд чи забезпечують машині прийнятну динаміку чи прохідність. Машина вміщує 10 бійців. Кабіна управління об’єднана з десантним відсіком. Крісла всередині мають спеціальну систему підвіски та обладнані багатоточковими ременями безпеки. Доступ усередину броньовика забезпечений двома парами бортових дверей і кормовими дверцятами. У даху передбачені люки, зокрема для установки кулемета», — розповіли в управлінні.

Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий