UnityNews in UA

У центрі Керчі заварили кришки люків перед військовим парадом (+фото)

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
У центрі Керчі заварили кришки люків перед військовим парадом (+фото)

У центрі Керчі заварили кришки каналізаційних люків перед військовим парадом, який заплановано на 9 травня. Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, робітники заварили зварювальним апаратом усі кришки каналізаційних люків на вулицях Кірова, Карла Маркса, Дубініна, і вулиць і провулків, що примикають до них, за маршрутом проходження російської військової техніки.

Цього року заходи, присвячені святкуванню російського Дня перемоги, який в анексованому Криму відзначають 9 травня, відбудуться на тлі оголошеного російською владою Криму «жовтого рівня небезпеки».

Загрозою терактів російська влада Керчі пояснила заборону на проведення традиційної факельної ходи 8 травня. Також цього року міська влада заборонила продаж алкоголю під час проведення військового параду.


Російське повномасштабне військове вторгнення в Україну триває з ранку 24 лютого. Російські війська завдають авіаударів за ключовими об'єктами військової та цивільної інфраструктури, руйнуючи аеродроми, військові частини, нафтобази, заправки, церкви, школи та лікарні. Обстріли житлових районів ведуться з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

На початку квітня Москва заявила про скорочення активності на півночі України. Незабаром українська влада повідомила, що у Київській, Чернігівській та Сумській областях російських військових не залишилося.

Після відходу російських військ у звільнених селах та містах фіксуються випадки масових убивств цивільного населення. Деякі західні лідери прямо звинуватили Росію у воєнних злочинах. Російська влада продовжує заперечувати причетність своїх військових до вбивств, зокрема, називаючи їх «постановкою».

Росія заперечує, що веде проти України загарбницьку війну на її території і називає це «спеціальною операцією».

 


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий