DataLife Engine / У Луганській області РФ проводить мобілізацію шахтарів дітей починають готувати до війни - Гайдай

У Луганській області РФ проводить мобілізацію шахтарів дітей починають готувати до війни - Гайдай

Дітей із Луганської області почали залучати до різних військових справ та підготовка їх до війни.

Про це в Фейсбуці розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Я неодноразово розповідав, до яких методів вдаються окупанти, аби примусово мобілізувати чоловіків призовного віку. Зараз там і працювати майже нікому, як от на шахті у Довжанську, звідки мобілізували 430 працівників, а скоро дійде до того, що жінкам ні з ким буде одружуватися. Втім, дітей, які вже підросли, росіяни почали готувати до війни», – підкреслив Гайдай.


Як він раніше повідомляв, в Біловодському районі в день 225-річчя утворення села Новодеркул відбулося «урочисте прийняття присяги та посвячення в учасники т. зв. воєнно-патріотичного руху «Молода гвардія» 30 дітей шкільного віку».

«Чи розуміли вони майбутні наслідки того, що відбулося? Навряд чи. Батьки, точніше матері, – можливо. Але дітей на захід вони пустили і покірно спостерігали за абсурдом, який породжує смерть», - зазначив Гайдай.


Він додав, що жителі Луганська повідомляють про неодноразові випадки зникнення дітей віком від 14 до 18 років. Їх затримують до встановлення особистості. Процедура триває не 72 години, як зазвичай, а доки за дитиною не прийде батько або брат, яких ставлять перед вибором: «Якщо не дитина, то хто замість неї піде на фронт?».

22-08-2022, 11:03
Вернуться назад