DataLife Engine / Повітряні сили - ключ до успішного контрнаступу, стверджує речник ЗСУ

Повітряні сили - ключ до успішного контрнаступу, стверджує речник ЗСУ

Для того, щоб розпочати контрнаступ, українським військовим необхідно мати перевагу у повітрі, повідомив Юрій Ігнат, офіційний представник Повітряних сил ЗСУ. Він зазначив, що без контролю за повітряним простором проводити наступальні операції під вогнем ворожої авіації досить складно.

"На сьогоднішній день противник продовжує атакувати нашу сушу, використовуючи керовані авіаційні бомби та іншу ракетну зброю з кораблів. Ми ведемо протиповітряну боротьбу, вражаємо засоби поразки, іноді ворожу авіацію, коли вони близькі до наших кордонів. Говорити, що контрнаступ уже мав відбутися без зміцнення нашої переваги в повітрі, малоймовірно", - наголосив Ігнат.


Він нагадав, що постачання систем Patriot, SAMP/T, а також підготовлені українські військові, які вміють працювати з цими комплексами, посилять перевагу України у деяких регіонах.

Ігнат наголосив, що Україна очікує якнайшвидше рішення про надання сучасних багатофункціональних літаків 4+ покоління. Йдеться про літаки F-16.

Офіційний представник повідомив, що вже відбулися навчання українських пілотів у США. За першими оцінками тестування можна дійти невтішного висновку, що потрібно менше часу їх підготовку, ніж раніше заявлялося.

"Раніше було заявлено приблизний термін - півроку, зараз йдеться про менший термін, тому що побачили, що хлопці готові, вони можуть опанувати техніку значно швидше, і не просто літати, а застосовувати види зброї, які будуть доступні", - зазначив Ігнат.


7-04-2023, 14:15
Вернуться назад