DataLife Engine / Ніхто не відходить: як українські військові "приглушили" російських окупантів у Бахмуті - розповідь військового про ситуацію на передовій.

Ніхто не відходить: як українські військові "приглушили" російських окупантів у Бахмуті - розповідь військового про ситуацію на передовій.

1 березня 2023 року в Україні сталася чергова важлива подія в ході війни з Росією. Українські військові зуміли "приглушити" російських окупантів у місті Бахмут, що знаходиться у Донецькій області. Це стало можливим завдяки мужності та відваги солдатів, які висунулись на передову лінію і вступили в бій з ворогом.

Про це повідомляє UnityNews in UA з посиланням на Сухопутні війська ЗСУ.

Наразі бої тривають на околицях Бахмута. Українські Сили оборони знаходяться в самому місті та готові захищати його від ворога. За словами військового 93-ї окремої мотострілецької бригади "Холодний Яр", ніхто не збирається відходити з міста, адже Бахмут - це Україна.

Хоча зараз трохи спокійніше, військові продовжують вести оборону та проводити військові операції на території міста. На жаль, на околицях Бахмута чути вибухи та поодинокі постріли, що свідчить про те, що війна ще далеко не закінчилася.

Україна не здається і я не здамся. Наші військові продовжують вести бій з ворогом, щоб захистити свою країну та свободу нашого народу. Будьмо разом та підтримаймо наших захисників!

1-03-2023, 13:43
Вернуться назад