UnityNews in UA

ЗСУ укріпили позиції у Північній операційній зоні Київської області

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
ЗСУ укріпили позиції у Північній операційній зоні Київської області

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав позиції українських військових у Північній операційній зоні Київської області, та переконався у якісній підготовці до оборони.

Як передає Укрінформ, про це Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗСУ повідомляє у Фейсбуці.

“Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії. Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша вірогідність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків”, – повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.


За словами Наєва, командир з’єднання Збройних Сил України, що забезпечує оборону на цій ділянці місцевості, знаходиться у постійній взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України. Всі разом вони виконують заходи щодо унеможливлення дій ворожих сил. Це стосується як протидії диверсійно-розвідувальним групам, так і відбиттю можливого наступу противника.

“Населення, відчувши на собі тягар ворожої окупації, цілком підтримує Збройні Сили України та інші військові формування і правоохоронні органи. Впевнений, що ворог цим напрямком більше не пройде. Ми робимо все для того, щоби ця впевненість була реальною”, – заявив Наєв.


18 липня речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко поінформував, що Україна укріплює кордон із росією та білоруссю.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий