UnityNews in UA

Рашисти фейками намагаються заманити маріупольців назад у місто, - міська рада

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Рашисти фейками намагаються заманити маріупольців назад у місто, - міська рада

Російські окупанти намагаються заманити маріупольців назад у місто, щоб використати їх у трудовому рабстві та створити для себе "живий щит"

Як інформує UnityNews in UA, про це повідомляє Маріупольська міська рада.

 Для цього окупанти розповсюджують фейкові списки адрес будинків під знос чи ремонт. Таким чином, вони вдаються до маніпуляції та хитрощів, аби змусити людей повернутися та затримати їх там якомога надовше.

"Про те, що розповсюджувана інформація не відповідає дійсності свідчить відсутність у ньому будинків, які зруйновані вщент, та навпаки присутність вцілілих будинків з позначкою "знести". Окупанти та колаборанти вдаються до маніпуляції над маріупольцями, щоб вони приїхали до міста, аби врятувати хоч якесь вціліле майно, чи повернутися жити, бо житло начебто відремонтують", - йдеться у повідомленні.

У міськраді закликають маріупольців не вірити тим, хто зруйнував Маріуполь.

"Наразі триває війна та дуже висока ймовірність, що поїздка до Маріуполя стане дорогою в один кінець. Окупанти хочуть повернути людей до Маріуполя, аби використати їх у трудовому рабстві та створити для себе "живий щит", аби прикритися їм, коли ЗСУ почнуть звільнення міста", - підкреслили у Маріупольській міській раді.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий