UnityNews in UA

Російські окупанти викрадають на Чернігівщині цивільних людей

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Російські окупанти викрадають на Чернігівщині цивільних людей

Військові з рф 29 березня заїхали в село Нові Боровичі та викрали і повезли з собою старосту Новоборовицького старостинського округу Анатолія Сірого.

Військові запевнили, що не будуть наражати на небезпеку населення і повернуть старосту за умови, якщо буде розчищено дорогу до Нових Борович від повалених дерев.

29 березня Голова Асоціації міст України Київський міський голова Віталій Кличко на своїй Фейсбук- сторінці опублікував звернення:

Орда продовжує звірствувати на тимчасово окупованих територіях України.

Вбивства, викрадення та тортури цивільних — ось, що робить російський агресор, який прийшов знищити Україну і українців.

За час війни, з 24 лютого, окупанти викрали 11 міських голів та 8 інших посадовців муніципалітетів.

Я наголошую, що викрадення сільських, селищних та міських голів, особливо у воєнний час, наражає на небезпеку всіх жителів громади. Адже все критичне управління, життєзабезпечення, ухвалення важливих рішень, від яких залежить доля мешканців громади, покладається на її голову.

Окупанти вдаються до варварства, бо не можуть здолати нас. І не знають, що робити, коли українці їх зустрічають не з квітами а прокльонами і вимогами йти геть.

Ще раз звертаюся до наших партнерів, міжнародних організацій, до мерів муніципалітетів країн Європи та демократичного світу: докладайте всіх зусиль, застосовуйте всі можливі механізми і тиск, щоб допомогти Україні якнайшвидше подолати російську навалу! Бо кожен день війни — це страждання і смерті українців, це знищені селища і міста нашої держави.

Я ще раз підкреслю: Україна сьогодні б‘ється не тільки за свою землю і волю, а є форпостом свободи і миру в усій Європі.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий