UnityNews in UA

Російські окупанти показали, на яке згарище перетворили розвинутий і сучасний Маріуполь

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Російські окупанти показали, на яке згарище перетворили розвинутий і сучасний Маріуполь

До 24 лютого 2022 року український Маруполь був сучасним і розвиненим містом з шикарним новим пірсом, оновленими парками і скверами, відремонтованими дорогами, дитсадками, лікарнями і школами, сучасними ресторанами і торговими центрами. У грудні 2021 року міськрада ухвалила "Стратегію розвитку Маріуполя до 2030 року". Згідно з нею, приморське місто мало стати українським дивом.


"Місія Маріуполя – стати містом українського дива. Щоб усе найкраще з'являлося тут, у Маріуполі, а потім масштабувалося на всю країну", - казав мер міста Вадим Бойченко.

"Стратегія розвитку Маріуполя-2030" визначала курс розвитку міста на подальші дев’ять років. У 2021 році Маріуполь випередив Київ, Львів, Одесу та Харків у рейтингу міст України за якістю життя і став переможцем у конкурсі на кращий морський курорт України. Місто не збиралося на цьому зупинятися. Його плани зупинив напад Росії на Україну, російські снаряди і ракети знищили Маріуполь за місяць.

Тепер окупанти, яким вдалося вдертися у місто, публікують результати своєї роботи. Вони звільнили Маріуполь від майбутнього, яке планувалося.

  


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий