UnityNews in UA

У Німеччині модернізують БМП Marder для кругових постачань на користь України

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
У Німеччині модернізують БМП Marder для кругових постачань на користь України

Німецький виробник озброєння Rheinmetall зараз модернізує три десятки бойових машин піхоти Marder, щоб надати їх для підтримки України в рамках так званих кругових постачань.

Про це повідомляє UnityNews in UA з посиланням на DW.

Представник компанії заявив, що 30 одиниць БМП вже "прийняті в роботу", щоб підготувати їх до продажу. В цілому, за його словами, "відносно легко" можуть бути підготовлені близько 100 одиниць.

Компанія Rheinmetall виступила з пропозицією поставити зняті з озброєння бундесверу машини Marder, які підлягають відновленню. Однак, згідно з відомою інформацією, уряд Німеччини ще не прийняв відповідного рішення. Глава Rheinmetall Армін Паппергер очікує, що запланований продаж старих БМП Marder отримає схвалення влади найближчим часом.

Передбачається, що Marder модифікації 1A3 виробництва 1970-80-х років будуть продані іншим країнам, які своєю чергою зможуть постачати власне озброєння українським Збройним силам. Rheinmetall готовий також продати 88 танків "Леопард 1" старих модифікацій.


За словами Арміна Паппергера, напередодні, 13 липня, Міністерство оборони ФРН прийняло рішення замовити для бундесверу 111 БМП Puma, переговори за контрактом повинні початися наступного тижня.

Влада Німеччини неодноразово піддавалася критиці на міжнародному рівні за нерішучість і затримки в питанні постачання зброї Україні.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий