UnityNews in UA

Аналітик вважає, що Біткоїн впаде до 12 тисяч доларів

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Аналітик вважає, що Біткоїн впаде до 12 тисяч доларів

Провідні криптоаналітики вважають, що Біткоїн найближчим часом впаде до 10-12 тисяч доларів, після чого ціни на криптовалюти стабілізуються.

Ведучий фінансового телешоу Mad Monet Джим Крамер заявив, що біткоїн впаде до $12 000 - саме з цієї ціни почалося зростання вартості криптовалюти. Крамер розповів про це в ефірі шоу "Squawk Box".

«Я вважаю, що аналітики мають займати іншу позицію та запевняти інвесторів, що все гаразд і ціни на ринку стабілізуються. Зазвичай це відбувається, коли курс біткоїну знаходиться на межі, і не можна допустити, щоб він упав ще нижче», - сказав Джим Крамер.


Джеффрі Гундлах, генеральний директор DoubleLine Capital LP, має схожі прогнози щодо вартості біткоїну, говорячи, що, враховуючи нестабільну ситуацію на ринку біткоїну, він може впасти до $10 000. більшість інвесторів зазнають збитків і лише невелика частина отримує прибуток.

Курсор раніше писав, що криптовалютну зиму переживе лише биткоін. Криза криптовалютного ринку посилюється з кожним днем. Ринок переживає потужний обвал через посилення політики ФРС США. Очікування підвищення процентної ставки на 75 базисних пунктів замість 50 призвело до інвесторів у паніку, знизивши привабливість ризикованих активів, до яких відносять криптовалюти.

Також повідомлялося, що ціна біткоїну різко впала нижче рівня 25 тисяч доларів. Обвал криптовалютного ринку поставив за падінням ринку американського ринку акція. Ціна вперше цього року знизилася нижче за психологічний рівень у 25 тисяч.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий