Ольга Мартиновська не стримала емоцій та розповіла, що тепер її донька в екс-чоловіка: “Не змирилася”

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Ольга Мартиновська не стримала емоцій та розповіла, що тепер її донька в екс-чоловіка: “Не змирилася”

Ольга Мартиновська самостійно виховує доньку, але з її татом продовжує підтримувати зв'язок. Вона не хотіла лишити дитину без батька і нині вони возз'єдналися.

Ольга Мартиновська вже давно зняла обручку та почала жити для себе і своєї доньки. Маленька Віра радує маму своїми перемогами, старанною поведінкою та жагою до знань. Дівчинка схожа на маленького ангелика: світлі кучерики, бездонні очі і щира дитяча посмішка. До речі, хрещеною мамою малечі стала відома рестораторка, закохана у кулінарію – Тетяна Литвинова.

Та зараз матуся Віри розповіла, що тепер найближчим часом буде без своєї крихітки.

Чому донька Ольги Мартиновської опинилася з батьком?

Про розлучення знаменитості з її першим обранцем Іваном Кобцем стало відомо у 2020-му році. Згодом виявилося, що подружжя кілька років взагалі не жило разом. Зі своїм татком Віра зустрілася у 2022-му, адже разом з мамою виїхала закордон через війну.

Нині же вона тимчасово полишила Ольгу, адже перед канікулами відправилася з батьком на море. Про це кулінарка розповіла у своєму блозі в Інстаграмі.

Мартиновська ж лишилася працювати. Вона нині старається над благодійними проєктами. У вільну хвилину зірка спілкується зі своїми прихильниками, з якими ділиться емоціями. Нещодавно вона не витримала від потоку новим та лишила гнівний коментар стосовно ворога:

“Це стерво ніяк не здохне. І ні, я не змирилася. Я так само, як спочатку ненавиджу. Навіть ще більше. І здохнути я бажаю не тільки йому, а ще мільйонам, і бажання моє не зміниться”

Варто зазначити, що Ольга не лише готує для благодійних вечорів, а ще й волонтерила заради українців, які тікали від війни.

Нагадаємо, що Мартиновська стала популярною завдяки проєкту “МастерШеф”. Вона стала випускницею 3-го сезону, а у 2015-му стала і сама працювати над передачею у якості фуд-продюсера. Згодом їй запропонували місце у суддівстві. Разом з Володимиром Ярославськи знаменитість долучилася до Ектора Хіменеса-Браво.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий