DataLife Engine / Для перемоги у війні Україні потрібні зброя, фінанси та санкції проти росії – Шмигаль

Для перемоги у війні Україні потрібні зброя, фінанси та санкції проти росії – Шмигаль

Для перемоги у війні Україні потрібні три елементи: зброя, фінанси та санкції проти росії.

Про це в інтерв’ю американському телеканалу NBC News заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Укрінформ.

Як підкреслив глава уряду, зараз весь світ бачить військові успіхи України в північних регіонах країни, у Харківській області, а також успішні операції у Херсонській області.

«Ми будемо продовжувати це робити, у нас немає іншого вибору. Для нас перемога у цій війні – це питання існування нашого народу», – зазначив Шмигаль.

Він додав, що в Україні панує солідарність: навколо майбутньої перемоги у цій війні об’єдналися політики, суспільство, волонтери.

Як звернув увагу Прем’єр, 101 країна проголосувала за можливість виступу Президента України Володимира Зеленського під час 77-ї сесії Генасамблеї ООН і лише сім країн – союзники росії – були проти.


«Це показує, як світ об’єднався і підтримує Україну в цій війні, адже ця війна впливає на весь світ», – підкреслив Шмигаль.

Він наголосив, що для перемоги у війні Україні потрібні три елементи: зброя, фінанси та санкції (проти росії – ред.).

«Зброя дасть нам можливість продовжити успішний контрнаступ за підтримки наших друзів. Але ми також потребуємо санкцій, оскільки росія отримує достатньо грошей від продажу нафти і газу. Ми потребуємо більш ефективних санкцій для того, щоб росія мала менше коштів на терористичну діяльність», – констатував глава уряду.


Він підкреслив, що Україна також просить партнерів визнати росію терористичною державою, оскільки те, що росіяни роблять в Україні, є «геноцидом, актами терору на всіх рівнях».

«Ми бачили Бучу, в Ізюмі та ж ситуація. Масові поховання, бомбардування, вони вбивають цивільних осіб – жінок, дітей, бомбардують цивільні об’єкти, зокрема Запорізьку АЕС», – зазначив Шмигаль.


Глава уряду підкреслив, що весь світ боїться, що ситуація навколо Запорізької АЕС може погіршитися, адже росія систематично тероризує ядерні об’єкти в Україні, обстрілюючи атомні електростанції. Спочатку росіяни захопили Чорнобильську АЕС, згодом – захопили і бомбардують Запорізьку АЕС.

«Кілька днів тому вони почали бомбардувати Південноукраїнську АЕС. росія своїми діями може призвести до ядерної катастрофи»,- наголосив Прем’єр-міністр України.


Він запевнив, що Україна готова до переговорів з росією, але росіяни мають залишити українські території, які визнані міжнародними договорами станом на 1991 рік.

Шмигаль зауважив, що Київ також просить міжнародну спільноту дати гарантії міжнародної безпеки України, оскільки росія й надалі залишатиметься сусідом України і від неї можна чекати подібних дій і в майбутньому.

З 24 лютого росія веде повномасштабну війну проти України.

24-09-2022, 23:45
Вернуться назад