DataLife Engine / Консультативна рада з питань деокупації та реінтеграції ТОТ Криму створила Зеленський — указ президента

Консультативна рада з питань деокупації та реінтеграції ТОТ Криму створила Зеленський — указ президента

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 серпня, підписав указ про утворення Консультативної ради з питань окупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті Офісу президента України, передає "Дом".

Метою створення Консультативної ради є, згідно з документом, сприяння координації заходів з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів громадян України, подолання наслідків та відшкодування збитків, заподіяних державі України, її громадянам та юридичним особам у зв'язку із збройною агресією та тимчасовою окупацією Російської Федерації частиною території України, а також проектів та заходів у рамках діяльності Кримської платформи, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України.

Також указом затверджується Положення про Консультативну раду.

Керівник Офісу президента має у місячний термін внести пропозиції щодо персонального складу Консультативної ради.

15-08-2022, 20:52
Вернуться назад