DataLife Engine / Ядерний удар по Україні стане оголошенням війни всьому світу - екс-міністр оборони Литви

Ядерний удар по Україні стане оголошенням війни всьому світу - екс-міністр оборони Литви

У разі застосування росією ядерної зброї проти України чи будь-якої іншої країни Європи, це буде вважатися оголошенням війни усьому світу, заявила депутат Європейського парламенту, екс-міністр оборони Литви Раса Юкнявічене у коментарі Guildhall.

«Якщо росіяни дійдуть застосування ядерної зброї, то не важливо, це буде Лондон, Париж, Берлін або одне з міст України, це буде вважатися війною проти всього світу, проти всієї планети», — заявила екс-міністр оборони Литви.


 

«Ці загрози не є новими для нас, російський режим відпрацьовує подібні залякування з 2009 року. Сьогодні перед лицем героїчного опору України та поразок росіян на полі бою вони виглядають щуром, загнаним у кут, звідси й такі заяви. Нам головне не лякатися», - наголосила Раса Юкнявічене.


На питання про те, чи достатньо підтвердження намірів російських офіційних осіб щодо застосування ядерної зброї для виключення Росії з Ради Безпеки ООН, депутат Європарламенту відповіла ствердно.

 "Звісно. У той же час, та процедура, що склалася після Другої Світової Війни, обумовлює, що це нелегко зробити через право вето Росії. Сьогодні ми обговорюємо питання створення альтернативної структури для забезпечення безпеки у світі. ООН має гарні ініціативи в інших галузях, зокрема в гуманітарному плані, але в питаннях безпеки ООН не працює», — підкреслила Раса Юкнявічене.


«Ми повинні допомагати Україні ще більше, об'єднатися та закрити росію «варитися у своїх соках», вони, як СРСР, не мають майбутнього», — підсумувала політик.

2-05-2022, 20:06
Вернуться назад