UnityNews in UA

Зеленський про візит на саміт G20: Поки що не уявляю свій приїзд туди

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Зеленський про візит на саміт G20: Поки що не уявляю свій приїзд туди

Президент Володимир Зеленський заявив, що, напевно, не поїде на саміт G20 в Індонезії, куди його запросили цього року.

"Я не впевнений, що війна стовідсотково закінчиться повною деокупацією наших територій до цього засідання. Тому я поки що не уявляю свій приїзд туди", – сказав Зеленський на пресконференції в Києві після зустрічі з прем'єр-міністром Австралії Ентоні Албанізом, який приїхав до України з візитом.


Він заявив, що вдячний Індонезії, яка прийматиме саміт цього року, за запрошення, але ще не знає точно, чи поїде, особливо якщо там буде делегація з Росії.

"В принципі, чи буде наша держава там брати участь, залежить від того, хто там ще буде", – сказав Зеленський.


Він додав, що багато інших держав також можуть пропустити саміт G20, якщо там буде Росія. "Я не впевнений, що там буде велика кількість держав, якщо вони там будуть, якщо Росія буде представлена", – вважає президент.

G20 (Велика двадцятка) – група 19 найбільших економік світу та Євросоюзу. Загалом на G20 припадає 90% світового ВНП, 80% світової торгівлі (включно з внутрішньою торгівлею в ЄС) та дві третини населення світу.

Саміт G20 заплановано на 15-16 листопада 2022 року. Цього року його приймає Індонезія, саміт відбудеться на острові Балі.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий