UnityNews in UA

Україна розповіла в ООН про гуманітарну ситуацію і порівняла путіна зі сталіним

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Україна розповіла в ООН про гуманітарну ситуацію і порівняла путіна зі сталіним
Під час засідання Ради Безпеки ООН Україна звинуватила росію у створенні глобальної продовольчої кризи та гуманітарної катастрофи в Україні.

Позицію України озвучував її представник Сергій Кислиця, передає «Укрінформ».

Засідання Радбезу ООН було присвячене гуманітарній ситуації в Україні. За словами Кислиці, гуманітарна катастрофа в Україні — це частина російської воєнної стратегії.

«З жалем змушений констатувати, що росія не демонструє готовності відмовитися від своєї стратегії навмисного погіршення гуманітарної ситуації на місцях. Після провалу первісного плану бліцкригу російські війська перейшли до плану "Б"», — сказав представник України.

За його словами, цей план передбачає створення гуманітарної катастрофи, щоб схилити Україну до капітуляції. Кислиця каже, що володимир путін використовує продовольство як зброю, і порівняв його у цьому з йосипом сталіним.

«путін — не перший диктатор, який використовує продовольство як зброю проти українського народу. Ідеологічний апостол Москви сталін убив мільйони українців 90 років тому під час штучно організованого великого голоду. Не дивно, що путін, який шанує сталіна як свого праотця, вдається до тієї самої практики», — сказав Кислиця

Як приклад такої практики з боку путіна Кислиця назвав зрив посівної кампанії, коли російські окупанти обстрілюють сільськогосподарську інфраструктуру та атакують склади з пальним. Згадав Кислиця і про блокування росіянами українських портів, якими Україна експортувала продовольство.

Він додав, що у світі близько 400 мільйонів людей залежать від українського зерна, відтак перебої в його експорті загрожують не лише Україні.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий