DataLife Engine / Україна відкрила новий ринок експорту товарів тваринного походження до Туреччини

Україна відкрила новий ринок експорту товарів тваринного походження до Туреччини

Україна відкрила у вересні у Туреччині новий ринок для експорту продукції українського виробництва, а саме переробленого тваринного білка (не призначеного для споживання людей). Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Як повідомляється, МЗС та Держпродспоживслужба продовжують спільну роботу над підтримкою українського експорту, усуненням технічних перешкод в торгівлі, наданням державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

За словами міністра Дмитра Кулеби, підтримка українських експортерів залишається одним із найважливіших пріоритетів МЗС України.

Міністр також нагадав про міжнародну платформу економічної дипломатії NAZOVNI, яка надає вітчизняному бізнесу ефективну допомогу у пошуку іноземних партнерів, а також інформаційну та організаційну підтримку. Українські дипломати чекають звернень українського бізнесу через цифрову платформу та готові максимально допомагати. Сервіс NAZOVNI доступний за посиланням.

МЗС готове допомагати кожному українському бізнесу у виході на нові ринки, якщо у відповідь бізнес створюватиме в Україні робочі місця та сприятиме зростанню валютних надходжень в економіку України, що критично важливо для нашої держави в умовах війни», — підсумував міністр.

3-10-2022, 18:36
Вернуться назад