DataLife Engine / Криза кар’єрного зросту та безробіття в Україні. У чому проблема і як боротись.

Криза кар’єрного зросту та безробіття в Україні. У чому проблема і як боротись.

Які цікаві у Вас вимоги… Подумки кожен безробітний українець каже читаючи чергову вакансію на work.ua або rabota.ua. Неодноразово, бачивши одні й ті самі фрази в об’явах з мізерною заробітною платою:



На жаль, цей список можна продовжувати без кінця, але ми тут зібрались у пошуках рішення, тож йдемо далі.

Проблематика низьких зарплат і великих вимог залишалась в Україні ще з довоєнного часу. Тут є причини як економічні, так і моральні.  У нас в Україні доволі просунутий і роботящий народ, але ,на жаль, дуже не віруючий у себе. Чому заробітні плати не ростуть, а інколи навіть і падають? Все економіка винна? Хмммм,не завжди..


Ходячи на різні співбесіди та дивуючись у результаті пропонованою зарплатою й умовами я завжди дивувалась, хто на це дасть згоду..Але, але, особливо у нинішній час на одне місце з мізером у зарплаті буває 10,15, 20, а то й більше охочих…. 


І дуже часто, особливо у довоєнний час, це була не те щоб тяжка скрута і необхідність у роботі, люди просто не вірили у себе і вже й забули відстоювати свої права й бажання.


Я неодноразово зустрічала ДІЙСНО талановитих людей, які часто БУКВАЛЬНО тягли фірму за собою, або приносили небувалі гроші, або відповідали майже за все у філіалі, які дійсно ПАХАЛИ за мізер… Я не кажу у цьому випадку за студентів, всі з чогось починали, ні, це зазвичай вже дорослі люди, які з часом просто НЕНАВИДЯТЬ цю роботу, але залишаються, бо «а шо, зате стабільність»…

Ми не віримо в себе, тому багато роботодавців цим користуються. «А й не хочеш ти? Та я замість тебе ще 10 знайду на таку зарплату», це дійсно бридко… То який вихід з ненависною роботою, коли ще нема фінансовою можливості її різко змінити ?

Як знайти мотивації та вигоду у роботі, що тобі не до вподоби:


  1.  Обміркуй які навички і можливості тобі може дати ця робота;


  2.   Чи може вона тебе навчити чомусь новому?


  3.  Чи можеш ти навчитись чомусь новому, що на твій розсуд тобі буде корисним у подальшій кар’єрі у колег;


  4.   Чи є можливість обговорити з керівником твою мотивацію (це може підвищення зарплати, зміна посади, зміна обов’язків тощо);


  5.   Спробуй  пригадати чи можуть знайомства на нинішній роботі дати тобі старт у новій (не соромся запитувати);


  6.   Додай у свій вечір після роботи не серіал і сльози, а щось розвивальне, що може допомогти тобі на іншій роботі (наприклад вивчення англійської, навчання новій сфері тощо ) – це придасть позитиву,що ти не витрачаєш весь свій час і життя тільки на ненависну роботу – Ти. Шукаєш. Вихід – Ти молодець!


  7.   Максимально використовую вихідні, хай вони будуть насичені – любиш спорт,ходи на спорт,танці запишись, сходи в театр,кіно, проводи більше часу с друзями чи з другою половиною – не концентруйся тільки на проблемі – її можна вирішити,головне не гадати – що вона це усе твоє життя;


  8.   І найголовніше, якщо ти відчуваєш, що нічого з цього не допомогає в тебе нема сил ні на що –ти не бачиш виходу – звернись до спеціаліста –обери свого психолога і пропрацюй свій стан – інколи, ми не можемо витягнути себе з цього стану – і це нормально.


 

То що ж, сподіваюсь ця стаття була корисною для Вас. Пам’ятай, головне ці віра у себе! І наберись трохи терпіння.

У нових статтях, ми ще обміркуємо :


-        Коли я зловив вигорання на роботі? Чому ?


-        Я не хочу це робити, мене нудить від цієї роботи


-        Які права повинен знати кожен працівник


-        Та інше


 

Стеж за новинами щоб не пропустити)


11-04-2023, 00:42
Вернуться назад