DataLife Engine / Як стати ефективним менеджером з продажу

Як стати ефективним менеджером з продажу

Яка посада є майже у будь-якому  напрямку бізнесу ? Вірно, менеджер з продажу.
Багатьох студентів і інших людей, прагнучих змінити сферу діяльності приваблює цей напрямок, адже зазвичай ти не маєш мати специфічних знань для початку своєї кар’єри, як продавець . Хіба що це може бути знання іноземної мови, якщо компанія зацікавлена у продажах на іноземний сегмент ринку.


То що ж, все? Кінець статті і нічого знати не потрібно? Не зовсім. Усе одно коли ми моніторимо вакансії ми бачимо багато  фірм, що шукають свого ідеального менеджера з продажу. Та й заробітна плата дуже приваблює чому б не змінити сферу.

Є певні специфіки. Зарплата зазвичай складається зі ставки і проценту, а інколи і зовсім тільки з проценту з продажів, тому надзвичайно важливо бути ефективним , щоб заробляти гарні гроші.

 

Що Вам допоможе більше продавати:

 

1) Перед зустрічею/спілкуванням дуже добре досліди те, що ти продаєш і кому (хто основний покупець, що він шукає)

Завжди хочеться купляти у спеціаліста, що знає свою справу (а досконале знання продукту надає професійності і впевненості твоїм словам);

 

2) Не лінуйся і якщо є можливість прослідкуй як продає твій колега і як реагує на це клієнт (які гачки (фрази або інтонації йому більш сподобалось)), спробуй використати це у своїй презентації у майбутньому

 

3) Пам’ятай у будь-якому сегменті ти продаєш людині не важливо посередник він чи ні

Якщо це розмова, а не листування зважай увагу на інтонацію і темп у якому розмовляє клієнт і підлаштовуйся (якщо людина звикла розмовляти повільно, швидка розмова буде здаватися для нього зайвим шумом і як би його не цікавив Ваш товар чи послуга йому буде важко сконцентруватися)

 

4) Якщо один з твоїх обов’язків на цій роботі – це постійний прозвон, не становись роботом, спілкуйся з людьми в залежності від того про що ви до цього спілкувалися, згадай якусь деталь з минулої розмови (людям приємно ,коли їх чують і цікавляться їх потребами)

 

5) Не забувай про перерви

З постійними прозвонами, планами і спілкуванням дуже легко вигоріти, тож старайся розбавляти це все більш монотонною уособленою роботою, прогулянками, спілкуванням з колегами.


Головне пам’ятай скрипт це дуже хороший інструмент для продавця-початківця, але люди дуже різні, у кожного є свої потреби, темп життя і пріоритети і не має чарівної шпаргалки, щоб вгодити кожному, тож побільше слухай що каже людина, не бійся задавати питань і водночас відстоювати свої інтереси .

 

Успіхів!

20-02-2023, 12:27
Вернуться назад